26. dubna 2018

Jarní věnečky z razítek

Věnečky v dnešní době prostě frčí a tyhle razítka tak trochu pomůžou těm,
kdo se do nich nechce pustit ručně a stručně ... 

Jsou takové něžně zasněné, mám u nich pocit, že si je vyloupnu z papíru, 
vložím na hlavu a vyběhnu vstříc "jarní náladě".Potencionál razítek od Prima Marketing Sweet Springs a Build a Wreath jsem vytušila hned ...
 a tak když přišel balíček, měla jsem chuť je hned vyzkoušet, nachystala jsem si přání a tiskla hned na základy.  V druhé fázi nadšení jsem si nařezala čtverečky z grafické čtvrtky od Jitky a tiskla jen tak do zásoby. 


Myslím si, že věnečky jsou neutrální a hodí se ke každé příležitosti.


U tohoto přání jsme po dlouhé době zkoušela vícebarevné razítkování, 
dozdobila jsem jen jemně Wink of Stella Brush  a motýlky Flutter od Tima Holtze, které jsem si narazítkovala Archival inkousty a zkusila vytvořit trochu ombré efekt. 
Tento věneček je takový svatební jemný, ještě trochu zvažuji jestli nedostiknu nějaký nadpis. 
Vybrala jsem si pro něj jen jeden typ větvičky ... doplnila jsem jednoduchými kytičkami se sbírky, knoflíky a kytičkami z raznice. Celé jsem to nazávěr dotečkovala tekutými enamelkami
Tady jsem se snažila použít co nejvíce razítek, zkusila jsem různé barvy a vyšel mi zase úplně jiný věnec. Doplnila jsem ho mini razítky motýlků, některé detaily zvýraznila Wink of Stella Brush a celý projekt doplnila tekutými enamelkami a textovým razítkem z dílny Hurápapír "Gratulace".Další papíry s natištěnými věnečky čekají na zpracování do přáníčkové podoby :-)).
... u posledního jsem už zkusila už trochu vybarvit lístky... a poflákat to kapkičkami inkoustu ...


Techniku jsem u všech věnečku volila stejnou, na prostředek papíru jsem si položila lepící pásku a tužkou jí obkreslila ... tohle kolečko mi drželo tvar tisknutých motivů, aby mi z toho nevznikl "šišoid". Po dokončení jsem kolečko vygumovala a vulalá :-). 
Na řadu přišlo i "maskování"  - tedy kytičky vystřihnuté, abych mohla překrývat a nevznikaly mi takové ty hodně přetisknuté místa, které by ve věnečcích nevypadaly hezky. 


Kdo jede na věnečkové vlně a není tak zručný, tak hurá do těchto razítek, 
Jitka naplnila Hurákrám :-) ...Krásné jarní dny.
Makiarka


Žádné komentáře:

Okomentovat