19. listopadu 2017

Kalendářový maraton 2017 - vítězné stránkySpeciální cenu kalendářového maratonu - lepenkový kufřík SMASH - TIME CAPSULE KIT - získává...

DARINA J. 
 
 

Gratuluji! Výherkyni prosím, aby kontaktovala Aktijku na jitka@hurapapir.cz. Děkuji.

Ještě jednou děkuji za účast a těším se zase za rok!  


P.S. Budu ráda, když do komentářů napíšete své postřehy, jak se Vám podle sketchů tvořilo, co by se dalo případně zlepšit, vyhovují vás spíš sketche nebo podmínky? Díky :) 

____________________________  

Tak a máme hotovo!

Děkuji za hojnou účast! Ještě nám zbývá vylosovat poslední výhru. 

22 statečných scrapařek zvládlo všechny kalendářovky v termínu! Klobouk dolů a tleskám!!! Jedna z vás získá speciální cenu - kufřík SMASH - TIME CAPSULE KIT. Výherkyni určí ještě dnes random - ve 21:00 hod.

1.  Adéla l.
2.  Ája
3.  BáraN.
4.  Blanka K.
5.  Darina J.
6.  Evaje
7.  Fidula
8.  Georgy
9.  Gwen
10.  Hanka
11.  Hanka Č.
12.  Irena Liberec
13.  Iris
14.  Jakubka
15.  Jana Gálová
16.  Karama
17.  Maki S.
18.  MarkétaN
19.  MartinaR
20.  Tomda
21.  Vertom
22.  Zoulinka

(Pokud jste se v seznamu nenašli a jste si jisti, že podmínky jste splnili, ozvěte se a já vše znovu překontroluji :)).

____________________________ 

12. den - vítězkou se stává...

TOMDA - stránka č. 6


Gratuluji. Tomda získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.

____________________________

11. den - vítězkou se stává...

KARAMA - stránka č. 19


 
Gratuluji. Karama získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.


____________________________

10. den - vítězkou se stává...

BLANKA K. - stránka č. 3 

 
Gratuluji. Blanka K. získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.

____________________________

9. den - vítězkou se stává...

MAKI S. - stránka č. 11


 
Gratuluji. Maki S. získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.
____________________________

8. den - vítězkou se stává...

HANKA Č. - stránka č. 10

 
Gratuluji. Hanka Č. získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.

____________________________

7. den - vítězkou se stává...

IRIS - stránka č. 20


Gratuluji. Iris získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.


____________________________

6. den - vítězkou se stává...

MARTINAR - stránka č. 11


 
Gratuluji. Martina získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.

____________________________

5. den - vítězkou se stává...

EVAJE- stránka č. 20Gratuluji. Evaje získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.


____________________________

4. den - vítězkou se stává...

HANKA - stránka č. 14


 
Gratuluji. Hanka získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.
____________________________

3. den - vítězkou se stává...

GEORGY - stránka č. 8


 
Gratuluji. Georgy získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.
____________________________


2. den - vítězkou se stává...

JAYAK- stránka č. 5


 
Gratuluji. Jayak získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.
____________________________

1. den - vítězkou se stává...

JAKUBKA - stránka č. 20


 
Gratuluji. Jakubka získává slevu ve výši 15% na nákup v e-shopu HuráPapíru - na jednu objednávku, nevztahuje se na slučování objenávek. Do poznámky připište kalendářový maraton 2017.

14 komentářů:

 1. Jé, to jako fakt???? Tak to strašně moc děkuji. Úspěch hned první den a ještě v takovém množství krásných stránek. Jíťo, vůbec ti to rozhodování nezávidím. A ještě jednou děkuji. Jakubka

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé,to je radosti při pondělku večer. Moc a moc děkuji.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc, mám velkou radost :-) Jiřka

  OdpovědětVymazat
 4. Moooc děkuji, já mám taaakovou radost!

  OdpovědětVymazat
 5. Děkuji, to jsem fakt nečekala :-))hned ráno jsem měla zprávu od kamarádky . Moc mě to potěšilo

  OdpovědětVymazat
 6. Myslela jsem, že vítěze vyhlašujete někdy kolem poledne. A najednou, u ranní kávy, na FB na mě vyjuknou moji dva "trpaslíci". Moc děkuju... a upřímně... tohle jsem fakt nečekala. Na dnešní můj volný den mě to parádně nabilo! Asi půjdu místo plánovaného úklidu raději scrapovat. :D Krásný den Vám všem!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti,gratuluji, zrovna tato stranka se mi strasne libila. Ulozila jsem si ji jako inspiraci na stranku do alba. Tak at se stale tak dari
   Iris

   Vymazat
 7. Děkuji, zrovna tuto stranku jsem dělala na poslední chvíli a nebyla jsem 100% spokojena, takže o to větší radost, jinak vám vůbec nezávidím výběr neb každá stránka má svè kouzlo. P.S.ještě že jsem na to přišla až po kurzu u Jíti ��

  Iris

  OdpovědětVymazat
 8. Na mně taky stránka vykoukla na fb, jak píše Martina kousek nade mnou :-) Takže potěšení po ránu, za které moc děkuji! Katka/Karama.

  OdpovědětVymazat
 9. Gratuluji výherkyni a děkuji ještě jednou za organizaci, bylo to super!

  Mě sketche velmi vyhovují, i tak mě napadá několik variant, ale s jednou podmínkou bych se nemohla rozhodnout, kterému nápadu dát přednost, určitě by jich bylo strašně moc... Navíc se člověk pěkně naučí "poprat" se i s předlohou, co mu úplně "nesedne".
  Ještě bych potřebovala "termíny" i na ty další kalendáře, co má přinést Ježíšek, ale jak nad sebou nemám bič...:D

  OdpovědětVymazat
 10. Děkuji! To je paráda, mám radost. Každý den jsem se na tvoření podle sketche těšila. Tvořila jsem letos tři kalendáře a díky této akce jsou všechny hotové. Už se těším na příští rok.

  OdpovědětVymazat
 11. Moc gratuluji vyherkyni a jeste jednou dekuji za organizaci :-) Jiřka

  OdpovědětVymazat