25. února 2018

Hurá akce s razítky Stampotique


Razítka Stampotique jsou prostě vyjímečné  a my si na jejich objednání tentokrát musely počkat, malinko přemlouvat a občas se připomenout Jitce s novinkami ... aby nakonec ve vánoční čas "podlehla" a slíbila, že nám je objedná... a tak začala tato bláznivá jízda, plná razítek :-).S Dášou "Kakou" jsme Jitce slíbily, že s tím nebude mít "skoro žádnou práci", že se postaráme ... založily jsme facebookovou skupinu, nabídly Stampotique = "sirotky" k adopci, protože do objednávky se nedostalo nic, co by nemělo dva rodiče :-)

Žádná z nás v tu chvíli netušila, kolik žen a případných náhradních "matek" u nás tato razítka mají.
Z původní malé komorní akce vzešla objednávka, která v americké firmě šokovala natolik, že se dotazovali, jestli jsme těch šest balíků vážně objednaly my, nebo se jim dostal do systému nějaký šotek :-).

A i když objednávka chvíli vypadala, že položí dodávky kaučuku v oblasti ... a pravděpodobně jsem vypotřebovali zásoby dřeva na celý rok ... celkem 650 krásných, nových, voňavých, gumových, originálních razítek ve středu dorazilo do provozovny Hurapapír v Brně ... i když to chvíli vypadalo, že budeme rozbalovat v Los Angeles, Chicagu, Amsterdamu, Mnichově  nebo Praze :-).

Jitka musela trpět a na krabice koukat skoro celý den, protože na rozbalování, byla svolána celá naše trojka a krabice jsme otevíraly společně až ve čtvrtek odpoledne. 

Když jsme vytáhly balíčky z krabic, takto jsme na sebe s Dášou přes ně koukaly ...


Každý balíček byl napěchovaný razítky, razítky, razítky, razítky, razítky ...


Pomalu se nám hromádka zabalených z jedné strany přesouvala 
do vybalených "věžiček" na druhou stranu.


Naše oblíbené srdíčkové pozaďové razítko ... a že jich přišlo moc ... krásná hromádka.


My vám měly takovou radost.


A takto vypadá 650 razítek, když je všechny vybalíte a rozložíte na stůl.


Následné rozdělování razítek mělo jasný řád ... 
Dáša si vzala své precizně zpracované seznamy, přibrala pravítko a podle názvu razítka určovala, 
kdo si razítko objednal.
Kiarka vyhledávala razítka na jedné straně stolu.
Na druhou stranu nám přišly pomoc Maruška a Gabča, které razítka již přidělovaly "maminkám".

Kiarka s Jitkou se postaraly taky o "živé přenosy".


Tady už Dáša nemohla dočkat ... a razítkuje ze svými novými kousky ze své sbírky.A teď trochu ke statistikám ... 

Nejúspěšnějším razítkem a skokanem roku je  Daniel´s Hearts od Daniel Torrente, které bylo objednáno celkem 13x. Kdyby ho už některé z nás neměly ve sbírkách, mohlo být číslo ještě větší. Jedná se o zcela univerzální razítko, nesmí chybět pod žádným zamilovaným "sirotkem", ale člověk ho užije i na jiné svatební a zamilované přání či stránku. O jeden kousek předstihly srdíčka dvě razítka z dílny Karen Hayseldon, celkem 12 kusů od každého.

 Safina


Oh Christmas Tree with words on sideČas vánoční asi ovlivnil všechny objednávající, protože všechny ty "andělky", byly objednány hned jedenáckrát. Všechny jsou z dílny Karen Hayseldon.

She Ears a Halo w/ words on the side + Angel Toes + Flossie FairyPostavičky a doplňky z dílny Daniel Torrente jsou neskutečně oblíbené, v naší skupině zrovna dobíhá soutež, kolik celkem razítek od tohoto umělce v balíčku bylo ... my už teď můžeme prozradit, že nejoblíbenější holkou byla Moth Fab a klukem Arnold, celkem 9 kusů. 

A ze zvířátek nejoblíbenější je kostka s kočičkami opět z dílny Daniel Torrente - Kitty Cube.


Celkem se do adopčního procesu zapojilo 67 rodičů. 
Rodičem s největším srdcem se stala Ivana, ovšem na paty jí šlape Klára, Líba...
a úspěšnou pětku uzavírá Eva a Irena :-).

Líbě se dokonce splnil sen a díky dobrému srdci Irenky, se v české kotlině objeví i celá série Alenky v říši divů od Janet Klein.


Těšíme se na všechno to táborové tvoření ... které z těchto razítek vznikne.

Moc děkujeme Jitce, že s námi do toho šla, užily jsme si hromadu legrace a spoustu hodin domlouvání a plánování a sledování balíků.

Teď si dáváme chvíli čas na to si s novými razítky vytvořit pár projektů, 
v naší Stampotique skupině na FB chystáme nějaké soutěže a "družící" akce 
(swap nebo něco podobného) ... ale předpokládáme že v září bychom udělaly novou objednávku, abychom byly všechny připraveny na vánoční tvoření. 

Nezapomeňte nás sledovat, každý měsíc nám Stampotique zveřejňuje novinky.

Pokud chcete vidět vtipná videa z rozbalování a třídění a nebo si troufáte na to stát se rodičem nějakému "sirotkovi", rádi Vás uvidíme v našem klubu Hurá papír - Stampotique.

Kdo tuto skvělou akci promeškal a přesto by chtěl nějaké razítko vlastnit, 
nakoukněte do obchůdku, protože ještě jich tam pár zůstalo. 

Pokud koukáte a přemýšlíte, kdo si může takové razítka objednat, či co z nich jde všechno vytvořit, můžete nakouknout na Pinterestovou nástěnku Makiarky, která si už "naPINovala" asi 1000 obrázků.


Hezký den
Makiarka a Kakou a Aktijka


4 komentáře: