24. dubna 2020

Přání k narozeninám z doby koronavirovéNarozeniny v karanténě? No potěš koště. Dárek nekoupíš, protože jsou obchody zavřené, oslava se musí přesunout na jindy... Ale přáníčko s "peněžním" dárkem a něčím malým na zub se dá vydezinfikované a z bezpečné vzdálenosti předat i v teď 😊.
Březen do karantény vlezem, duben ještě tam budem. Tohle by mně nikdy nenapadlo. A tato zvláštní doba se promítla i do mého přáníčka, které jsem chtěla pojmout alespoň trošku vtipně. 


Prostě žába s rouškou byla jediná volba. Rouškaté samolepky jsem nakombinovala s narozeninovými, s čísly, s textem a hvězdičkami z kolekce Vítej na světě, vše z díly Hurá papíru. Přáníčko má rozměry 20x16cm, podklad tvoří bílá strukturovaná čtvrtka ScrapBerry´s White. Barevné čtvrtky jsou z kolekce Sweet Prince od Craft O´clock. 


Zdobím přáníčka i uvnitř. Použila jsem žábu, co z gauče zachraňuje svět, hned vedle sušáku s rouškami a narozeninovými dárečky. Pod tím je pak prostor pro gratulaci a samozřejmě nechybí kapsa na peníze.

Tak hodně štěstí a zdraví všem! Držme se!

Použitý materiál
- bílá strukturovaná čtvrtka ScrapBerry´s White
- 12´ barevné čtvrtky kolekce Sweet Prince od Craft O´clock
- rouškaté samolepky od Hurá papíru
textová samolepka "narodil se" z klučičí kolekce Vítej na světě! od Hurá papíru
 - hvězdičky z kolekce Kluk od Hurá papíru
 - čísla ze samolepicí abecedy od Hurá papíru4 komentáře:

  1. Mám narozeniny až v červenci... tak snad rouškaté období do té doby vydrží a dostanu také tak úžasné přání!!!! Nádhera Jíťo!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Jo, tu tisícovku mi tam dávat nemusíš!!! Tu si domyslím :-))))

    OdpovědětVymazat
  3. :D :D dobře, budu s tím počítat :D

    OdpovědětVymazat