27. února 2020

Můj první rok - album pro malou princeznu


Děti už mám sice odrostlé, ale když Ekulka vytvořila miminkovskou sadu Vítej na světě!, zajásala jsem. Hned jsem věděla, že z toho "něco" bude 😊.


Toto holčičí růžové album jsem si fakt užila. Z miminkovské sady Vítej na světě! jsem použila průhledné samolepky, kolečka, texty i mini milníkové kartičky. Tvoří ho 10 pevných bílých lepenkových desek o velikosti 20x24 cm. Album dokumentuje první rok miminka, takže je řazeno chronologicky od narození, přes informace o jméně a znamení miminka, první lžičku, zoubky, první slůvka i krůčky, až po první narozeniny.
Pomocí přáníčkových polotovarů o velikosti 10x15 cm jsem vytvořila odklápěčky, aby se do alba vešlo co nejvíce fotek. Některé korpusy slouží i jako kapsy na kartičky, na které budou rodiče zapisovat různé informace, zážitky a vzpomínky ze života s malým miminkem.S Ekulkou jsme zasloužilé matky 😀, takže jsme daly dohromady textové samolepky přímo ze života s dětmi. Snažily jsme se, aby to mělo vtip a musím říct, že to šlo skoro samo 😆. 

 

V albu je i kapsička na zoubky nebo obálka na vlásky z prvního stříhání. Na přední straně je vždy kulaté okýnko s průhlednou folií, aby bylo vidět, co je v kapsách uloženo.


Album je svázáno pomocí Zutteru, kroužky jsem zamaskovala mašličkami. Dozdobila jsem ho malým dudlíkem a chrastidlem korunky, které jsem vyrobila ze zakoupeného polotovaru a naplnila flitry a perličkami. 


Ještě mám před dokončením totéž v bledě modrém a zeleném, takže album pro chlapečky. Ale to vám ukážu zase příště 😊.


Použitý materiál:

Žádné komentáře:

Okomentovat