1. ledna 2017

Kdo splnil podmínku všech 12ti stránek?

I když už jsme děkovaly jednou, přece jenom musíme znovu, protože Vaše účast byla úžasná!!! Udělali jsme sčítání stránek. Někdy to byl oříšek, protože ne vždy byly stránky vloženy pod stejnou přezdívkou. Připravila jsem seznam účastnic, které splnily podmínky a z nich vylosujeme jednu výherkyni.

1. Iris84
2. Milka
3. IlonaK2
4. Fidula
5. Michaela B.
6. hf
7. Vertom
8. Radka
9. Blanka Pavelková
10. Gwen
11. Adéla.l
12. Martina R.
13. EvaHav
14. Iva Ondráčková (01/16 vloženo jako Iva?)
15. Kateřina Rejfková (02/16 vloženo jako Katka R.?)
16. Karama
17. Markéta N.
18. Líba K.
19. Jayak
20. Jakubka
21. Zoulinka
22. Denča
23. Lucis
24. Murik (11/16 vloženo jako "m"?)
25. Georgy
26. Strakošová Dana
27. Jana Gálová

Protože ale nechceme nikoho ošidit, prosíme ty, které ví, že vložily všech 12 stránek, aby zkontrolovaly, zda jsou v seznamu. Pokud ne, napište reklamaci spolu s přezdívkou, pod kterou jste stránky vkládaly, do komentáře. Losovat výherkyni budeme první lednový víkend.

A o co vlastně hrajeme?

 
 

12 komentářů:

 1. Dobrý den, omlouvám se, ale svou listopadovou stránku jsem opravdu omylem poslala pod jménem m, tak to dopadá, když dělám něco na poslední chvíly a ve spěchu. Murik.

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Aktijko, prosímtě v seznamu jsem se nenašla, bohužel jsem se dívala někdy jsem vložila jako "jaga" a pak Jana Gálová nebo Jana G. Omlouvám se
  za komplikace, ale vložila jsem všech 12 stránek. Děkuji a ještě jednou se
  omlouvám.Jana Gálová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Jano, bohužel jsem do čtvrtku na služební cestě, ale hned jak se vrátím, tak to zkontroluju v mé tabulce a dopíšu Vás nahoru... Takže žádný strach, počítáme s Vámi :)

   Vymazat
  2. Děkuji, strach určitě nemám. Ještě jednou jsem prošla své vložené sketche, abych Vám to trošku ulehčila, když už jsem to tak zkomplikovala. Tak tady: 1-4 jaga, 5 - Jana G., 6-Emmicka, 7 - Jana G., 8-12 Jana Gálová. Děkuji a letos si dám pozor a pojedu pod jedním jménem. Jana Gálová

   Vymazat
 3. Dobrý den, souhlasí, Katka R. je moje stránka, nešla mi vložit, posílala jsem Vám jí tenkrát mailem. Děkuji, Kateřina Rejfková.

  OdpovědětVymazat
 4. Chci vyjádřit obdiv k vytvoření přehledu autorek a 12 vložených stránek. Muselo to dát hodně práce.
  IlonaK2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc moc děkuji :* Upřímně, jednoduché to nebylo, a právě proto jsem uveřejnila prvně můj soupis, abych někomu neuškodila jen tím, že jsem se v té záplavě stránek někde přehlídla...

   Vymazat
 5. Omlouvám se, opravdu jsem 01/16 poslala jako Iva , ostatní už jako Iva Ondráčková, takže souhlasí.

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za zaslání diplomu, placky a dárečku.

  OdpovědětVymazat