1. května 2016

Sketch květen 2016

Unčin květnový sketch vypadá takto:Tvořte stránky podle předlohy a vkládejte přímo do tohoto příspěvku, jak na to naleznete zde.

Nezapomeňte, že každý měsíc vylosujeme jednu (možná jednoho? :), která získá poukázku na 15% slevu v našem e-shopu www.hurapapir.cz. Sleva bude na jednu libovolnou objednávku, neplatí pro sloučené objednávky.

Na konci roku vylosujeme navíc jednu z těch, které vložily všech dvanáct stránek, a ta vyhraje cenu v hodnotě minimálně 1.500,- Kč. Mimo hlavní soutěž dostanou na konci roku všichni, kteří vložili všechny měsíční sketche, královskou placku a diplom.

Bohužel není možné vkládat stránky formátu A4 :( Proto prosíme účastnice, zda by mohly svou stránku vyfotit na nějakém pozadí (nejlépe bílém) a oříznout jako čtverec (tzn. že na jedné nebo na obou delších stranách stránky bude vidět pozadí, které doplní tvar formátu A4 do čtverce). Pokud si nebudete vědět rady, pošlete stránku na hurasketch@gmail.com, vložíme ji za Vás. Moc děkujeme za pochopení!

A jak jsme se se sketchem popraly my?

 


 Své stránky vkládejte zde:


5 komentářů:

 1. Už se těším :-) opět krásná výzva a nádherné stránky na ukázku :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Chjo, moc se omlouvám za hloupý dotaz. Ale nevím si vůbec rady s vložením stránky. Dosud jsem s tím neměla problém, ale teď to po mně chce vložit i Link. Bohužel ale své stránky nemám - v tom případě už nemohu vložit stránku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si založila album na rajče.cz :-) Taky to stačí.. Hanka

   Vymazat
  2. Omlouvám se, link byl špatně nastaven... teď už to musí fungovat i bez odkazu na webové stránky!

   Vymazat
  3. Moc děkuji, už funguje :)

   Vymazat