17. prosince 2018

Nový formát měsíční challenge... NA CO SE PŘIPRAVIT :-)

Od roku 2013 do konce tohoto roku 2018 jsme s Unkou tvořili měsíční sketche. Unka pro nás vymyslela vždy krásný a univerzální sketch... našly se v něm jak zdobilky, tak i ty, co mají rády "čisté" stránky :-). Bylo to krásných 6 let, teď ale cítíme, že se potřebuje posunout zase kousek dále...

Pozorujeme, že se poslední rok dostávají do popředí Traveler´s notebooky. Navíc je začíná nabízet většina velkých scrapbookových značek. Jsou v různých velikostech, podlouhlé 11x 21 cm; personal, passport...


Zde jsou nové podmínky:

1) Vyhlášení nových podmínek bude vždy 1. v měsíci. Každý měsíc bude vyhlášeno téma a aby to nebylo tak jednoduché, i nějaká podmínka.

2) Budeme pracovat v Traveler’s notebooku. Na techniky mixed média doporučujeme deníčky s listy vyšší gramáže. Buď přímo naše, které jsou vyrobeny speciálně pro tuto challange, nebo od Dyllusios. Pokud si budete vyrábět svoje, doporučujeme listy s gramáží 120 a vyšší.

K dostání jsou různé typy s různými papíry, 
nebo si můžete vyrobit svůj vlastní.  


3) Technika bude libovolná

můžete tvořit Mixed Media 

nebo můžete udělat scrapbookový layout
(nebo se hecnout a udělat obojí)

4) Tvořte stránky podle předlohy a vkládejte přímo do příspěvku, jak na to naleznete zde. Nezapomeňte, že každý měsíc vylosujeme jednu (možná jednoho? :), která získá poukázku na 15% slevu v našem e-shopu www.hurapapir.cz. Sleva bude na jednu libovolnou objednávku, neplatí pro sloučené objednávky.

Těšíme se na další level našeho společného tvoření,

Pavla a Jitka

1 komentář:

  1. Ano, změna je potřeba. A zadat každý měsíc téma a podmínku je dobrý nápad. škoda jen, že jedinou možností, jak úkol splnit, je tvořit traveler´s notebooky. Abych pravdu řekla, slyším o nich poprvé, jsem "stará škola" a určitě zůstanu u třicítkových stránek. Bojím se, že takových nás bude víc. Ale jsem sama zvědavá, kolik tvořilek se do toho pustí a těším se na jejich výtvory.

    OdpovědětVymazat