8. června 2018

Hejbá se to hejbá...Po krátké době se opět sektáváme a já vás vítám. Na JúTúbku mě zaujala tato jednoduchá a přitom tak efektní přáníčka. Já se do nich zamilovala a musím se se svou láskou podělit i s vámi.
 

Co budeme potřebovat:
půl kila polohrubé mouky
eeeeee pardon, to je jiný recept ... :-)

Na řezačce si ze zvoleného papíru vyšší gramáže nařežeme 2 obdélníky.

NYNÍ BUDEME ZPRACOVÁVAT VNITŘNÍ DÍL:
Na vnitřním díle (lícová strana) si zvolenou vyřezávací šablonou vyřežeme otvor, který nám vlastně dělá ve výsledku prostorové okénko.

Vnitřní díl (rubová strana) si překlopením křídla s otvorem vyznačíme prostor, který bude vidět a následně jej vyzdobíme. V mém případě pouze razítko a přilepit pséka.

 
   

Na vnitřním díle (lícová strana) si nazdobíme komponenty, které chceme, aby byly "ve vzduchu".NYNÍ BUDEME ZPRACOVÁVAT VNĚJŠÍ DÍL:
 Na vnějším díle (delší strana) zhotovíme titulní motiv.

A tak vypadají vnější i vnitřní díl vedle sebe, položeny lícovou stranou nahoru.Oba díly slepíme tak, že malý ohyb vnitřno dílu se přilepí na rubovou delší stranu vnějšího dílu.

A následně přilepíme zadní strany.


No a máme hotovo.Dají se s těmito přáníčky dělat různé brikule a je to super oživení v mnohdy fádní přáníčkové produkci.
Použita textová razítka z dílny Hurá papíru, razítka Gerda Steiner, razítka Penny Blackbílé grafické čtvrtky, akvarelové štětce Zig Clean color, řezačka, zlatá barva -
Kuretake - Gansai Tambi Starry Colors - sada 6 ks
 


Koho pobouří technické nedostatky videa, NECHŤ SI S NÍM ASPOŇ ZANOTUJE :-)


Přejí vám, ať se vám zadaří 
a BRIKULÍM ZDAR!

1 komentář: