30. března 2018

Krabička nejen na velikonoční vajíčka :-)

Pomalu se stává tradicí, že na víkendových Lukách ve chvílích volna skládáme z papíru. Využila jsem blížící se Velikonoce a tvořily jsme s děvčaty krabičky na čokoládová vajíčka :-). První varianta byla s mašličkou, pak přišly na řadu magnety. Na základ krabičky můžete použít bílou čtvrtku... nebo rovnou scrapbookovou potištěnou čtvrtku.Černě zvýrazněné ohyby střihněte :-).


Ze čtverce složte krabičku.
 Krabička se zespod přilepí na základ. Když máte základ hotový, nastává čas polepování. V první variantě jsem zavírání řešila mašličkou. Krabička se sama o sobě rozevírá...Na dozdobení jsem použila naše velikonoční samolepky.


Po této krabičce jsem myslela, že mám ukázku na Luka hotovo... ale dorazily krásně jemné sady papírů, které jsem musela mít doma :-)

Zkusila jsem proto další krabičku polepit trochu jinak...


Místo zavírání pomocí mašličky jsem použila magnety. Jsou tenké, malé a úžasné :-)


Abych našla správné místo přilepení magnetu na druhé straně krabičky, pomalovala jsem už přilepený magnet černou fixou a obtiskla jej na druhou stranu.U televize nedokážu jen tak sedět, tak jsem si u filmu vystřihovala... vznikla velmi pěkná zásobička :-). A já pak už jen vrstvila a vrstvila...Na Lukách měla krabička myslím úspěch. A co vy, vyzkoušíte? 

Přeji všem nádherné velikonoční svátky a spoustu času na tvoření!

Jitka
3 komentáře: