31. ledna 2018

Kreativní veletrh ve Frankfurtu... leden 2018

S Pavlou jsem byla pár dní v Německu na kreativním veletrhu. Ve Frankfurtu jsme byly spolu poprvé. Bylo krásně... ale mrzí mne, že to už poslední dobou není takové to áááách.

Frankfurtský veletrh se pořádá hned po největším světovém veletrhu v Americe. Do Frankfurtu se sjíždí prodejci z celé Evropy. Na výstavišti za jedno vstupné můžete navštívit hned tři obr části... kreativní, papírový a vánoční...  Pořádá se v několika budovách a několika patrech. Chodíte a chodíte a chodíte... a stejně neuvidíte vše :-).
A co nás zaujalo? Samozřejmě novinky v Paper Artsy :-)))) Kuchařky a kuchaříci... určitě tušili, že je budeme potřebovat na jarní víkendy do Luk :-)
Carabelle má taky spoustu novinek, určitě na březen připravíme předobjednávku...
Úžasná Dina Wakley prezentovala svoje novinky od Rangeru ... a byla možnost si pod jejím vedením vyrobit jednoduchou kartičku. to bylo ach :-)))
Zúčastnily jsme se s Pavlou i pár workshopů... vyrobily jsme si velikonoční slepici...


Vytvořily efekt rzi na domečcích...Skoro dvě hodiny se věnovaly krasopísmu... a pro mne to byla naprostá premiéra... Učila nás to rakouská krasopiska Katja Haas (říkala nám, že písmo trénuje 3 roky).
Dostaly jsme vše na ukázkový projekt... i na domácí trénování.No, chce to ještě moc hodin psaní :-))). Tady to je moje "finální veledílo".


U Sizzixu jsme si vyrobily papírové čelenky...Na veletrhu nás ještě oslovilo...

Tim Holtz se nám ukázal jako pidi klučík :-)


Srovnaly jsme si velikosti Timových razítkovacích desek...
Dětem musím koupit vyřezávačky, razítka a kartičky s Herrym Potterem... milují knížky, film... a letos mají slíbená filmová studia v Londýně. Bude to skvělý doplněk do jejich cestovních deníků.
Ty tři dny nám utekly samozřejmě až moc rychle :-). Bylo nádherně.

Pavle moc děkuji za to, že vše úžasně zvládla s chřipkou... muselo to být pro ni velmi náročné...  a už teď se moc těším napříště!

Přeji všem spoustu času na tvoření!
Jitka

PS: Můj největší zážitek? Záchod v našem hotelovém pokoji... chodily jsme na něj s Pavlou moc rády :-))))

4 komentáře:

 1. Přečetla jsem jedním dechem...to musela být krása. A na předobjednávky Carabelle se moc těším!

  OdpovědětVymazat
 2. No jás nad kvůli těm kuchaříčkům začnu dělat kuchařky...:-) těším se jeslti budou v Lukách..:-) a Carabelle jak jinak...:-) pořád samé lákadla...

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé, tak to byl jistě parádní zážitek a my se zase můžeme těšit na spoustu novinek :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Teda čtu s těžkým zpožděním, ale novinky jsou krásné. Jitko, kdybys objednávala nějaké ty HP věci, moc ráda se přidám. A do Luk se těším ještě víc než dosud, kuchařku s takovými razítky si založím ráda.

  OdpovědětVymazat