1. května 2017

Sketch květen 2017

Květnový sketch tohoto roku vypadá takto:Stejně jako v roce 2016 tvořte stránky podle předlohy a vkládejte přímo do tohoto příspěvku, jak na to naleznete zde. Nezapomeňte, že každý měsíc vylosujeme jednu (možná jednoho? :), která získá poukázku na 15% slevu v našem e-shopu www.hurapapir.cz. Sleva bude na jednu libovolnou objednávku, neplatí pro sloučené objednávky.

Na konci roku vylosujeme stejně jako loni jednu z těch, které vložily všech dvanáct stránek, a ta vyhraje hlavní cenu. Mimo hlavní soutěž dostanou na konci roku všichni, kteří vložili všechny měsíční sketche, královskou placku a diplom.

A jak jsme se se sketchem popraly my?4 komentáře:

 1. Sice na něj (zase :-D) nemám fotky, ale koukám, že vy jste taky trochu improvizovaly :-). Vypadá super, už se těším, až se do něj pustím ;-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A povedlo se Ti to, Milko :)! S vhodnými fotkami poskládá sketch každý, ale udělat stránku "bez fotek", to je teprve dobrodrůžo :D

   Vymazat
 2. Ufff, normálně bych ještě chvíli "šperkovala", ale teď jsem ráda, že jsem vůbec stránku stvořila a doufám, že už budu stíhat zapojovat se pravidelně! Karama.

  OdpovědětVymazat