1. dubna 2017

To jsme my - královny Hurásketche pro druhý kvartál roku 2017

Darina J. a hf

Darina J.

Výběr mezi královny Hurásketche mě nesmírně těší.
Podle sketche tvořím ráda. I přesto, že nákres znám, vždy jsem překvapena výsledkem.

Scrapbook jsem začala zkoušet v roce 2015, ale pravé tvoření začalo až o rok později. Do nedávna jsem tvořila jen Project Life, ale čím dál častěji se v mém albu objevují  scrapbookové stránky. Vytvářím album pro naši rodinu, ale ráda si občas vyzkouším i jiné papírové projekty.

Scrapbook je pro mě relax. Pokud zrovna nelepím, tak sleduju tvorbu ostatních scrapařek.  Mám ráda celý proces tvorby. Od počátečního cvaknutí fotoaparátu až po nalepení poslední enamelky.

Zde je pár ukázek mé tvorby:
hf

Když jsme se v červenci 2009 vrátili s teď už manželem z dovolené na Slovensku, bylo mi jasné, že fotky nechci jen tak nastrkat do alba. A tak jsem si pořídila barevné papíry a k fotkám jsem sem tam přidala popisek, vstupenku či prospekt. Později jsem v papírnictví koupila pár samolepek a to byl vrchol mého tvoření. Ani nevím, kdy se ke mně dostal scrapbook, ale snad hned po vydání jsem si koupila knížku od scrapmafie a v roce 2013 absolvovala první kurz pro začátečníky u Jitky v HuráPapíru (a pak ještě dva :-)). To už jsem vlastnila pár krásných papírů, děrovaček a různých serepetiček.

Stránky pořád dělám hodně jednoduše a vlastně jsou to jen trochu víc zdobená fotoalba, protože fotek je hodně a místa málo. Proto jsem také vděčná, že jsem objevila sketche a aspoň pár stránek vypadá trochu jinak. I když už nějakou dobu vybírám fotky na vyvolání s určitou představou, jak to pak bude v albu vypadat. A věrna svým „scrapařským“ začátkům stále tvořím na dvě A4 stránky a vkládám je do alba do eurofolií. Letos začínám už šesté ;-)

1 komentář:

  1. Vítám vás mezi KRÁLOVNAMI :-) Moc mne těší, že jste s námi do toho šly.

    OdpovědětVymazat