1. srpna 2016

Sketch srpen 2016

Unčin srpnový sketch vypadá takto:


Tvořte stránky podle předlohy a vkládejte přímo do tohoto příspěvku, jak na to naleznete zde.

Nezapomeňte, že každý měsíc vylosujeme jednu (možná jednoho? :), která získá poukázku na 15% slevu v našem e-shopu www.hurapapir.cz. Sleva bude na jednu libovolnou objednávku, neplatí pro sloučené objednávky.

Na konci roku vylosujeme navíc jednu z těch, které vložily všech dvanáct stránek, a ta vyhraje cenu v hodnotě minimálně 1.500,- Kč. Mimo hlavní soutěž dostanou na konci roku všichni, kteří vložili všechny měsíční sketche, královskou placku a diplom.

Bohužel není možné vkládat stránky formátu A4 :( Proto prosíme účastnice, zda by mohly svou stránku vyfotit na nějakém pozadí (nejlépe bílém) a oříznout jako čtverec (tzn. že na jedné nebo na obou delších stranách stránky bude vidět pozadí, které doplní tvar formátu A4 do čtverce). Pokud si nebudete vědět rady, pošlete stránku na hurasketch@gmail.com, vložíme ji za Vás. Moc děkujeme za pochopení!

A jak jsme se se sketchem popraly my?


5 komentářů:

 1. tak ten je parádní :-D už se těším :-D

  OdpovědětVymazat
 2. tak tedy po domluvě vkládám všechny stránky

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, Iris, to mám radost, že Tě to inspirovalo k tolika stránkám! Super! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, velká zásluha na tom, ale patří Tobě...Tu první jsme měla již z července, líbila se mi Tvoje dvojstránka :) a jelikož stále doháním resty z roky 2014, z kterého máme vyvolanou snad každou fotku, tak tady sem to mohla super využít...takže díky za předlohy a těším se na září

   Vymazat