1. června 2016

Sketch červen 2016

Unčin červnový sketch vypadá takto:


Tvořte stránky podle předlohy a vkládejte přímo do tohoto příspěvku, jak na to naleznete zde.

Nezapomeňte, že každý měsíc vylosujeme jednu (možná jednoho? :), která získá poukázku na 15% slevu v našem e-shopu www.hurapapir.cz. Sleva bude na jednu libovolnou objednávku, neplatí pro sloučené objednávky.

Na konci roku vylosujeme navíc jednu z těch, které vložily všech dvanáct stránek, a ta vyhraje cenu v hodnotě minimálně 1.500,- Kč. Mimo hlavní soutěž dostanou na konci roku všichni, kteří vložili všechny měsíční sketche, královskou placku a diplom.

Bohužel není možné vkládat stránky formátu A4 :( Proto prosíme účastnice, zda by mohly svou stránku vyfotit na nějakém pozadí (nejlépe bílém) a oříznout jako čtverec (tzn. že na jedné nebo na obou delších stranách stránky bude vidět pozadí, které doplní tvar formátu A4 do čtverce). Pokud si nebudete vědět rady, pošlete stránku na hurasketch@gmail.com, vložíme ji za Vás. Moc děkujeme za pochopení!

A jak jsme se se sketchem popraly my?
Své stránky vkládejte zde:


2 komentáře:

 1. Holky, nedaly by se obrázky rozkliknout a zvětšit. Mnohokrát bych si je ráda prohlédla v detailnějším zobrazením.
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, bohužel nedaly. Utilitka na přidávání fotek přímo vámi (bez toho, abyste nám je posílaly na mail nebo vám byly přidány admin práva k blogu) je bohužel koncipována spíše pro USA, kde má každá scrapařka svůj web nebo blog. Pokud vkládáte stránku a vložíte i link na váš web (pokud ho máte - nepovinný údaj), dá se kliknutím na fotku poté na web dostat a pokud tam stránky vystavíte, určitě bude možnost si stránku prohlédnout zvětšenou. Jinak to zatím dodavatel softwaru nepořešil. Nicméně díky na nápad, zkusím mu to jemně podsunout :), třeba funkčnost software rozšíří :)

   Vymazat