25. března 2016

Stránka podle březnového HuráSketche… JÍŤA

Sketch (návrh, předloha) je nákres nebo náčrtek kompozice a slouží jako inspirace pro vlastní scrapbookové stránky. Někdy obsahuje jen rozvržení fotografií, častěji i celkové rozmístění papírů, nadpisu, textu a ozdob.

Obr. 1

Vždy první den v měsíci je na našem blogu HURÁSKETCH vystavena předloha – sketch spolu s hotovými ukázkovými stránkami pro inspiraci.  Vaše stránky nemusí být do puntíků stejně jako předloha. Samozřejmě můžete experimentovat, např. s formátem stránky, počtem fotek, se zdobením … Ale i tak by mělo být zřejmé, že se jedná o stránku podle vystaveného sketche.

Obr. 2


Pro mou stránku podle březnového Hurásketche jsem si vybrala fotky dcery ze zájezdu do Paříže. Vidět Eiffelku byl její sen. Kompozici jsem si trošku přizpůsobila – místo jedné velké fotky jsem použila dvě fotografie poloviční velikosti a papírové čtverečky nahradily čtvercové výřezy fotek.

Obr. 4

Na stránku jsem použila čtvrtky od Bella BLVD z kolekce Family forever a barevně ladila k fotkám. Chtěla jsem vytvořit výrazný nadpis, proto jsem zvolila černá kartonová písmenka. Aby byl nadpis efektnější, nalepila jsem pod něj stříbrný výsek Eiffelovy věže z Big Shotu. Text – journaling jsem vytiskla na tiskárně a po větách vystřihla na proužky. Pro zvýraznění jsem každý proužek obtáhla tenkým černým fixem stejně jako jednotlivé fotografie a čtvrtky. Zdobila jsem velmi decentně – použila jsem průhledné samolepky  od Simple stories z kolekce Carpe diem a samolepky šipek z Hurá sad.

Obr.3

Tak co? Přidáte se?
Pokud ano, tak hotové stránky vytvořené podle sketche, prosím, vyfoťte a fotku vložte na náš blog HURÁSKETCH k aktuálnímu článku nejpozději do posledního dne v daném měsíci do 24:00 hod. (tzn. v březnu do 31. 3., v dubnu do 30. 4. atd.).

1 komentář:

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Giaonhan247 chuyên dịch vụ mua vòng tay pandora từ dịch vụ order hàng mỹ hay nhận mua nước hoa pháp từ website nổi tiếng hàng đầu nước Mỹ mua hàng ebay ship về VN uy tín, giá rẻ.

    OdpovědětVymazat