1. února 2016

Sketch únor 2016

Únorový Unčin sketch vypadá takto:Tvořte stránky podle předlohy a vkládejte přímo do tohoto příspěvku, jak na to naleznete zde

Nezapomeňte, že každý měsíc vylosujeme jednu (možná jednoho? :), která získá poukázku na 15% slevu v našem e-shopu www.hurapapir.cz. Sleva bude na jednu libovolnou objednávku, neplatí pro sloučené objednávky.

Na konci roku vylosujeme navíc jednu z těch, které vložily všech dvanáct stránek, a ta vyhraje cenu v hodnotě minimálně 1.500,- Kč. Mimo hlavní soutěž dostanou na konci roku všichni, kteří vložili všechny měsíční sketche, královskou placku a diplom.

Bohužel není možné vkládat stránky formátu A4 :( Proto prosíme účastnice, zda by mohly svou stránku vyfotit na nějakém pozadí (nejlépe bílém) a oříznout jako čtverec (tzn. že na jedné nebo na obou delších stranách stránky bude vidět pozadí, které doplní tvar formátu A4 do čtverce). Pokud si nebudete vědět rady, pošlete stránku na hurasketch@gmail.com, vložíme ji za Vás. Moc děkujeme za pochopení!

A jak jsme se se sketchem popraly my?Své stránky vkládejte pomocí následujícího modrého obdélníčku "Add your link".

10 komentářů:

 1. Waw, krásné stránky tady máme!

  OdpovědětVymazat
 2. Holky, někde jsem četla, že máte problém s tolika papírovými vrstvami... prostě je vynechte! Já je taky vynechala... zachovejte třeba jen levý pruh... důležité je dodržet myšlenku, ne se natvrdo držet počtu papírů. Nebojte, prostě to jenom zkuste! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super. Ted jsem je zvládla, ale dobře vědět do budoucna :-)

   Vymazat
 3. Tak upravy fotek (hlavně velikost) je pro mě né oříšek ale pořádný ořech ...ale mám vloženo uf ...barvy tede nesedí ale už to nechám :)

  OdpovědětVymazat
 4. Prosím, prosím, proč se ty soutěžní obrázky nedají zvětšit na celou obrazovku jako ty vzorové? :-) Hanka

  OdpovědětVymazat
 5. Prosím, prosím, že je čas až do pondělí? :) Nestíhááám :D

  OdpovědětVymazat
 6. MS... jj do pondělní půlnoci :-)
  Hani, bohužel větší obrázky už nejdou :-(. Pouze u těch, kteří dají stránku na svůj blog a pak odkaz blogu sem, tak se zobrazí jejich stránky. Snad jsem to napsala srozumitelně.

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrý den, prosím o jedno smazání stránky, nevím proč se tu znovu ukázala. Denča

  OdpovědětVymazat
 8. Příspěvek na poslední chvíli (blbá fotka, blbá stránka :)), ale je tam!

  OdpovědětVymazat
 9. Sice skoro v dubnu, ale je tam :-)

  OdpovědětVymazat